A+ R A-

Trening indywidualny

KS Błękitni Wrocław – organizuje Trening Indywidualny Opieramy się na nowoczesnych metodach stosowanych w najlepszych akademiach europejskich. Trening indywidualny pozwala na dobranie odpowiedniej tematyki, intensywności oraz objętości zajęć. Staramy się w każdym momencie treningu odwzorować sytuacje meczowe. Pragniemy wychowywać zawodników inteligentnych, świadomych tego, co robią podczas gry. Potrafiących analizować przebieg boiskowych zdarzeń i podejmujących najlepsze decyzje z możliwych w danej chwili. Umiejących ocenić: w jaki sposób? kiedy? po co? – uderzyć piłkę, wykonać drybling i przechytrzyć rywali. 

Indywidualny styl, kreatywność i umiejętności zawodnika decydują o wynikach meczów piłkarskich. Dlatego indywidualizacja treningów piłkarskich jest kluczowym elementem w szkoleniu. W edukowaniu grupy 15-osobowej podczas treningu 60 minutowego trener poświęci uczniowi 4 min uwagi przez cały trening. Przy 2 treningach w tygodniu = 8 min na tydzień (32 minuty przy 8 treningach w miesiącu.) 60 minutowa uwaga będzie osiągnięta po 2 miesiącach pracy.

Godzinne zajęcia indywidualne z trenerem dają efekt setek powtórzeń które nauczą poszczególnych elementów techniki, eliminują braki zawodnika przyśpieszą edukację piłkarską. *Trening indywidualny powinien być uzupełnieniem zajęć grupowych z drużyną. Do prawidłowego rozwoju potrzebne są oba aspekty treningowe*

Zajęcia prowadzą:

Trener - Marcin Koszerny tel.: 512 394 501

Trener - Norbert Kowalski tel.: 535 118 899

Trener - Andrzej Marecik tel.: 500 687 914

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY