A+ R A-

KS BŁĘKITNI JERZMANOWO SEZON 2018/2019

I 26.08.2018 r.  KS Błękitni Jerzmanowo - KS Piotrowice  2:1 (1:0)

Skład:1.Damian Stanisz, 2.Piotr Biernacki, 3.Dawid Żmuda, 4.Andrzej Marecik, 5.Krzysztof Obliński, 6.Maciej Sztochel, 7.Piotr Bembnowicz, 8.Maciej Putyra, 9.Marcin Koszerny, 10.Maksymilian Wojtas, 11.Gracjan Siwak

Rezerwowi: Michał Gwardyński, Krzysztof Kozioł, Jan Perucki, Norbert Kowalski

Bramki: Krzysztof Obliński, Dawid Żmuda

Asysta: Piotr Bembnowicz

 

II 02.09.2018 r.  KS Wichrów - KS Błękitni Jerzmanowo  3-5 (2:2)  

Skład:1.Damian Stanisz, 2.Krzysztof Obliński, 3.Piotr Biernacki, 4.Andrzej Marecik, 5.Dominik Wierdak, 6.Maciej Sztochel, 7.Jakub Frejek, 8.Maciej Putyra, 9.Marcin Koszerny, 10.Piotr Bembnowicz, 11.Krzysztof Nasiłowski

Rezerwowi: Michał Gwardyński, Norbert Kowalski

Bramki: Piotr Bembnowicz 2, Krzysztof Obliński, Maciej Sztochel, Krzysztof Nasiłowski

Asysta: Piotr Biernacki 2, Maciej Sztochel 

 

III 09.09.2018 r.  KS Błękitni Jerzmanowo - Dromex Piersno 5-1 (2-0)    

Skład:1.Damian Stanisz, 2.Janek Lang, 3.Piotr Biernacki, 4.Andrzej Marecik, 5.Dominik Wierdak, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Gracjan Siwak, 8.Maciej Sztochel, 9.Marcin Koszerny, 10.Janek Perucki, 11.Krzysztof Nasiłowski

Rezerwowi: Michał Gwardyński, Dawid Janicki, Jakub Frejek, Dawid Basta, Norbert Kowalski

Bramki: Marcin Koszerny 2, Dawid Basta, Maciej Sztochel, Jakub Frejek

Asysta: Piotr Biernacki, Maciej Sztochel, Jan Perucki, Piotr Bembnowicz, Krzysztof Nasiłowski

 

IV 16.09.2018 r.  Puma Pietrzykowice - KS Błękitni Jerzmanowo 2-2 (1-2)   

Skład:1.Damian Stanisz, 2.Janek Lang, 3.Andrzej Marecik, 4.Krzysztof Obliński, 5.Dominik Wierdak, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Jan Perucki, 8.Maciej Putyra, 9.Marcin Koszerny, 10.Maciej Sztochel, 11.Krzysztof Nasiłowski

Rezerwowi: Michał Gwardyński, Dawid Janicki, Łukasz Płaszewski, Mikołaj Gorczyński, Piotr Biernacki, Norbert Kowalski

Bramki: Maciej Sztochel 2

Asysta: Maciej Putyra

 

V 23.09.2018 r. KS Błękitni Jerzmanowo - Zjednoczeni Łowęcice 1-2 (0-1)    

Skład: 1.Damian Stanisz, 2.Dawid Janicki, 3.Dawid Żmuda, 4.Krzysztof Obliński, 5.Dominik Wierdak, 6.Andrzej Marecik, 7.Jan Lang, 8.Piotr Bembnowicz, 9.Maciej Sztochel, 10.Krzysztof Kozioł, 11.Norbert Kowalski

Rezerwowi: Łukasz Płaszewski

Bramki: Andrzej Marecik 

Asysta: Piotr Bembnowicz

 

VI 30.09.2018 r. Grunwald Wrocław - KS Błękitni Jerzmanowo 1-4 (1-3)

Skład: 1.Damian Stanisz, 2.Jan Perucki, 3.Piotr Biernacki, 4.Andrzej Marecik, 5.Krzysztof Obliński, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Dawid Basta, 8.Maciej Sztochel, 9.Marcin Koszerny, 10.Maciej Putyra, 11.Maksymilian Wojtas 

Rezerwowi: Michał Gwardyński, Norbert Kowalski, Łukasz Płaszewski, Krzysztof Nasiłowski, Krzysztof Kozioł

Bramki: Maciej Sztochel 2, Maciej Putyra, Marcin Koszerny,

Asysta: Marcin Koszerny, Andrzej Marecik, Piotr Bembnowicz 

 

VII 07.10.2018 r. KS Błękitni Jerzmanowo - White Bat Czerńczyce  3-0 wo na boisku 2-1 (1-0)

Skład: 1.Damian Stanisz, 2.Jan Lang, 3.Piotr Biernacki, 4.Dominik Wierdak, 5.Krzysztof Obliński, 6.Andrzej Marecik, 7.Piotr Janowski, 8.Maciej Sztochel, 9.Jakub Frejek, 10.Maciej Putyra, 11.Gracjan Siwak 

Rezerwowi: Michał Gwardyński, Norbert Kowalski, Maksymilian Wojtas, Dawid Janicki, Dawid Żmuda, Daniel Kulikowski, Kacper Janiak

Bramki: Jakub Frejek, Maciej Sztochel,

Asysta: Maciej Putyra, Andrzej Marecik

 

VIII 14.10.2018 r. Ślęża Sobótka - KS Błękitni Jerzmanowo  0-3 wo na boisku 0-0

Skład: 1.Damian Stanisz, 2.Jan Lang, 3.Andrzej Marecik, 4.Dominik Wierdak, 5.Krzysztof Obliński, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Jan Perucki, 8.Krzysztof Kozioł, 9.Marcin Koszerny, 10.Maciej Putyra, 11.Krzysztof Pawlak 

Rezerwowi: Norbert Kowalski, Łukasz Płaszewski, Aleksander Brzazgacz

 

IX 21.10.2018 r. KS Błękitni Jerzmanowo - GLKS Mietków  1-0 (1-0)

Skład: 1.Damian Stanisz, 2.Jan Lang, 3.Piotr Biernacki, 4.Andrzej Marecik, 5.Jakub Bednarski, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Kamil Szulc, 8.Maciej Sztochel, 9.Jan Perucki, 10.Maciej Putyra, 11.Kacper Janiak 

Rezerwowi: Michał Gwardyński, Krzysztof Kozioł, Dawid Janicki, Artur Grudzień, Łukasz Płaszewski, Filip Zofiński, 

Bramki: Maciej Sztochel

Asysta: Brak

 

X 28.10.2018 r. KS Błękitni Jerzmanowo - Augustyn Wrocław   6-1 (2-0) 

Skład: 1.Damian Stanisz, 2.Jan Lang, 3.Piotr Biernacki, 4.Andrzej Marecik, 5.Krzysztof Obliński, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Maciej Putyra, 8.Krzysztof Kozioł, 9.Jan Perucki, 10.Maciej Sztochel, 11.Marcin Koszerny 

Rezerwowi: Norbert Kowalski, Dawid Janicki, Łukasz Płaszewski, Krzysztof Pawlak 

Bramki: Maciej Putyra, Marcin Koszerny 2, Maciej Sztochel 3,

Asysta: Piotr Biernacki, Maciej Putyra 2, Piotr Bembnowicz, Maciej Sztochel, Marcin Koszerny 

 

XI 04.11.2018 r. Zieloni Wilczkowice - KS Błękitni Jerzmanowo   1-4 (1-1)

Skład: 1.Damian Stanisz, 2.Krzysztof Obliński, 3.Piotr Biernacki, 4.Andrzej Marecik, 5.Dominik Wierdak, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Maciej Putyra, 8.Krzysztof Kozioł, 9.Jan Perucki, 10.Maciej Sztochel, 11.Marcin Koszerny 

Rezerwowi: Michał Gwardyński, Norbert Kowalski, Dawid Janicki, Łukasz Płaszewski, Krzysztof Pawlak

Bramki: Maciej Sztochel 2, Jan Perucki 2

Asysta: Marcin Koszerny 2, Piotr Bembnowicz

 

XII 11.11.2018 r. KS Błękitni Jerzmanowo - Muchobór Wrocław   0-1 (0-0)

Skład: 1.Damian Stanisz, 2.Jan Lang 3.Andrzej Marecik, 4.Krzysztof Obliński, 5.Dominik Wierdak, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Krzysztof Nasiłowski, 8.Krzysztof Kozioł, 9.Jan Perucki, 10.Maciej Putyra, 11.Marcin Koszerny 

Rezerwowi: Norbert Kowalski, Dawid Janicki, Łukasz Płaszewski, Krzysztof Pawlak, Piotr Biernacki

 

XIII 17.11.2018 r. LZS Zachowice - KS Błękitni Jerzmanowo   0-0

Skład: 1.Damian Stanisz, 2.Krzysztof Obliński 3.Piotr Biernacki, 4.Andrzej Marecik, 5.Dominik Wierdak, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Marcin Koszerny, 8.Krzysztof Kozioł, 9.Jan Perucki, 10.Maciej Sztochel, 11.Maksymilian Wojtas 

Rezerwowi: , Dawid Janicki, Dawid Żmuda, Jakub Bednarski, Michał Gwardyński

 

 

XIV 24.03.2019 r. KS Piotrowice - KS Błękitni Jerzmanowo   2-3 (1-2)

Skład: 1.Damian Stanisz, 2.Remik Krzemiński 3.Piotr Biernacki, 4.Krzysztof Obliński, 5.Dominik Wierdak, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Dominik Szulc, 8.Krzysztof Kozioł, 9.Adrian Lipka, 10.Maciej Putyra, 11.Marcin Koszerny 

Rezerwowi: Maciej Sztochel, Andrzej Marecik, Piotr Janowski, Mateusz Łaskawski, Jan Perucki, Radosław Szczot, Dawid Basta

Bramki: Marcin Koszerny 2, Maciej Sztochel

Asysta: Dominik Szulc, Maciej Sztochel

 

XV 31.03.2019 r. KS Błękitni Jerzmanowo - KP Wichrów   0-1 (0-1)

Skład: 1.Damian Stanisz, 2.Jan Lang 3.Piotr Biernacki, 4.Krzysztof Obliński, 5.Dominik Wierdak, 6.Andrzej Marecik, 7.Dominik Szulc, 8.Maciej Sztochel, 9.Adrian Lipka, 10.Maciej Putyra, 11.Marcin Koszerny 

Rezerwowi: Michał Gwardyński, Remigiusz Krzemiński, Mateusz Łaskawski, Jan Perucki, Radosław Szczot, Dawid Basta

Bramki: 

Asysta: 

 

XVI 07.04.2019 r. Dromex Piersno - KS Błękitni Jerzmanowo  0-3 (0-1)

Skład: 1.Damian Stanisz, 2.Jan Lang 3.Piotr Biernacki, 4.Krzysztof Obliński, 5.Dominik Wierdak, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Remigniusz Krzemiński, 8.Maciej Sztochel, 9.Adrian Lipka, 10.Marcin Koszerny, 11.Dominik Szulc 

Rezerwowi: Piotr Janowski, Mateusz Łaskawski, Radosław Szczot, Dawid Basta, Krzysztof Kozioł, 

Bramki: Remigiusz Krzemiński 28', Dominik Szulc 67', Dawid Basta 90+1'

Asysta: Adrian Lipka 2, Piotr Bembnowicz

 

XVII 14.04.2019 r. KS Błękitni Jerzmanowo - Puma Pietrzykowice  3-1 (2-1)

Skład: 1.Michał Gwardyński, 2.Jan Lang 3.Piotr Biernacki, 4.Maciej Sztochel, 5.Dominik Wierdak, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Remigiusz Krzemiński, 8.Maciej Putyra, 9.Adrian Lipka, 10.Marcin Koszerny, 11.Mateusz Łaskawski 

Rezerwowi: Norbert Kowalski, Radosław Szczot, Dawid Basta, Krzysztof Kozioł, Daniel Ugarenko

Bramki: Remigiusz Krzemiński 28', Maciej Putyra 37', Maciej Sztochel 83'

Asysta: Piotr Bembnowicz 2, Remigiusz Krzemiński

 

 

XVIII 28.04.2019 r. Zjednoczeni Łowęcice - KS Błękitni Jerzmanowo  3-3 (2-1)

Skład: 1.Damian Stanisz, 2.Jan Lang 3.Piotr Biernacki, 4.Krzysztof Obliński, 5.Dominik Wierdak, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Remigiusz Krzemiński, 8.Maciej Putyra, 9.Adrian Lipka, 10.Maciej Sztochel, 11.Marcin Koszerny

Rezerwowi: Kacper Mazurkiewicz, Radosław Szczot, Dawid Basta, Krzysztof Kozioł, Jan Perucki, Mateusz Łaskawski 

Bramki: Krzysztof Obliński 31', Maciej Sztochel 60', Dominik Szulc 63', 

Asysta: Maciej Putyra

 

 

XIX 05.05.2019 r. KS Błękitni Jerzmanowo - Grunwald Wrocław  1-0 (1-0)

Skład: 1.Damian Stanisz, 2.Jan Lang 3.Piotr Biernacki, 4.Dawid Żmuda, 5.Maciej Sztochel, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Remigiusz Krzemiński, 8.Maciej Putyra, 9.Adrian Lipka, 10.Marcin Koszerny, 11.Dominik Szulc

Rezerwowi: Radosław Szczot, Krzysztof Kozioł, Mateusz Łaskawski, Norbert Kowalski, Michał Gwardyński

Bramki: Adrian Lipka 27' 

Asysta: Remigiusz Krzemiński

 

 

XX 12.05.2019 r. White Bat Czerńczyce - KS Błękitni Jerzmanowo  2-3 (0-1)

Skład: 1.Damian Stanisz, 2.Jan Lang 3.Piotr Biernacki, 4.Maciej Sztochel, 5.Krzysztof Obliński, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Remigiusz Krzemiński, 8.Maciej Putyra, 9.Adrian Lipka, 10.Marcin Koszerny, 11.Dominik Szulc

Rezerwowi: Radosław Szczot, Krzysztof Kozioł, Mateusz Łaskawski, Norbert Kowalski, Maciej Jajdelski

Bramki: Remigiusz Krzemiński 32', 72', Jan Lang 90+3'

Asysta: Adrian Lipka, Marcin Koszerny, Maciej Putyra 

 

 

XXI 19.05.2019 r. KS Błękitni Jerzmanowo - Ślęza Sobótka  2-2 (1-0)

Skład: 1.Damian Stanisz, 2.Jan Lang 3.Mateusz Łaskawski, 4.Krzysztof Obliński, 5.Dominik Wierdak, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Remigiusz Krzemiński, 8.Maciej Putyra, 9.Adrian Lipka, 10.Marcin Koszerny, 11.Dominik Szulc

Rezerwowi: Radosław Szczot, Piotr Biernacki, Maksymilian Wojtas, Maciej Sztochel, Norbert Kowalski, Maciej Jajdelski

Bramki: Adrian Lipka 12', Marcin Koszerny 90+4'

Asysta: Krzysztof Obliński, Adrian Lipka

 

 

XXII 26.05.2019 r. GLKS Mietków - KS Błękitni Jerzmanowo  0-1 (0-1)

Skład: 1.Damian Stanisz, 2.Jan Lang 3.Mateusz Łaskawski, 4.Krzysztof Obliński, 5.Dominik Wierdak, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Remigiusz Krzemiński, 8.Maciej Sztochel, 9.Marcin Koszerny, 10.Maciej Putyra, 11.Radosław Szczot

Rezerwowi: Piotr Biernacki, Norbert Kowalski, Daniel Ugarenko, Piotr Janowski, Krzysztof Kozioł

Bramki: Krzysztof Obliński 25'

Asysta: 

 

 

XXIII 02.06.2019 r. Augustyn Wrocław - KS Błękitni Jerzmanowo  0-3 (0-2)

Skład: 1.Damian Stanisz, 2.Remigiusz Krzemiński 3.Mateusz Łaskawski, 4.Krzysztof Obliński, 5.Dominik Wierdak, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Marcin Koszerny, 8.Maciej Sztochel, 9.Adrian Lipka, 10.Maciej Putyra, 11.Dominik Szulc

Rezerwowi: Piotr Biernacki, Norbert Kowalski, Daniel Ugarenko, Michał Gwardyński, Krzysztof Kozioł, Jajdelski Maciej 

Bramki: Dominik Szulc 19', Krzysztof Obliński 45', Adrian Lipka 64'

Asysta: Marcin Koszerny, Maciej Putyra, Maciej Sztochel 

 

 

XXIV 09.06.2019 r. KS Błękitni Jerzmanowo - Zieloni Wilczkowice  3-1 (0-0)

Skład: 1.Damian Stanisz, 2.Remigiusz Krzemiński 3.Mateusz Łaskawski, 4.Krzysztof Obliński, 5.Dominik Wierdak, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Marcin Koszerny, 8.Maciej Sztochel, 9.Adrian Lipka, 10.Maciej Putyra, 11.Radosław Szczot

Rezerwowi: Norbert Kowalski, Dominik Szulc, Michał Gwardyński, Krzysztof Kozioł

Bramki: Piotr Bembnowicz 55', Maciej Sztochel 76', Adrian Lipka 83'

Asysta: Remigiusz Krzemiński, Piotr Bembnowicz

 

 

XXV 16.06.2019 r.  Muchobór Wrocław - KS Błękitni Jerzmanowo   3-0 (1-0)

Skład: 1.Damian Stanisz, 2.Remigiusz Krzemiński 3.Mateusz Łaskawski, 4.Krzysztof Obliński, 5.Dominik Wierdak, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Marcin Koszerny, 8.Maciej Sztochel, 9.Adrian Lipka, 10.Maciej Putyra, 11.Dominik Szulc

Rezerwowi: Norbert Kowalski, Radosław Szczot, Michał Gwardyński, Krzysztof Kozioł, Piotr Biernacki, Piotr Janowski, Maciej Jajdelski

Bramki: 

Asysta: 

 

XXVI 23.06.2019 r.  KS Błękitni Jerzmanowo - LZS Zachowice    1-1 (0-0)

Skład: 1.Damian Stanisz, 2.Radosław Szczot 3.Piotr Biernacki, 4.Mateusz Łaskawski, 5.Krzysztof Obliński, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Marcin Koszerny, 8.Krzysztof Kozioł, 9.Adrian Lipka, 10.Maciej Putyra, 11.Dominik Szulc

Rezerwowi: Norbert Kowalski, Jakub Bednarski, Gracjan Siwak, Remigiusz Krzemiński, 

Bramki: Adrian Lipka 85'

Asysta: 

Senior - klasa "B" gr. VIII

  Nazwa Mecze pkt. br-sbr
1.  Muchobór Wrocław 26 59 78-22
2. Zjednoczeni Łow. 26 59 78-30
3.  KS Piotrowice  26  58 75-32
4. KS Błękitni J.  26  56 62-29
5.  LZS Zachowice  26  44 69-38
6.  Zieloni Wilczk.  26  38 49-59
7.  White B Czerńcz.  26  35 59-54
8.  Ślęza Sobótka  26  30 46-45
9.  Puma Pietrzyk.  26  28 37-67
10.  Augustyn Wrocław  26  27 44-61
11.  KP Wichrów  26  26 55-76
12.  GLKS Mietków  26  25 55-83
13.  Grunwald Wrocław  26  24 48-75
14.  Dromex Piersno  26  9 24-108

 

Strzelcy

1. Maciej Sztochel   17
2. Marcin Koszerny 8
3. Krzysztof Olbiński
 -  Adrian Lipka
4.  Remigiusz Krzemiński
5. Maciej Putyra
 - Dominik Szulc
 - Piotr Bembnowicz
6. Jakub Frejek
 - Dawid Basta 2
 - Jan Perucki 2
7. Krzysztof Nasiłowski
 - Dawid Żmuda 1
 - Andrzej Marecik 1
 - Jan Lang 1

 

Asystenci

1. Piotr Bembnowicz 10
2. Maciej Putyra 
3. Marcin Koszerny
4. Piotr Biernacki
 - Adrian Lipka
 - Maciej Sztochel
5. Remigiusz Krzemiński
7. Andrzej Marecik
8. Krzysztof Nasiłowski
 - Dominik Szulc
 - Jan Perucki
 - Krzysztof Obliński

 

Minuty na boisku

1. D. Stanisz 2300
2. D. Bembnowicz  2130
3. M. Koszerny 2033
4. M. Sztochel 2027
5. K. Obliński 1860
6. M. Putyra 1846
7. D. Wierdak 1732
8. P. Biernacki 1635
9. A. Marecik 1339 
10. J. Lang 1319 

 

Za dużo błędów indywidualnych...

Za dużo błędów indywidualnych...

Za dużo błędów indywidualnych...

  KS Błękitni Jerzmanowo...

wiecej
Pewne zwycięstwo 7-1

Pewne zwycięstwo 7-1

Pewne zwycięstwo 7-1

  KS Błękitni Jerzmanowo...

wiecej
Remis na trudnym terenie

Remis na trudnym terenie

Remis na trudnym terenie

  Piast Lutynia - KS Błękitni...

wiecej
Marcin Bobik 8-0 wynik .....

Marcin Bobik 8-0 wynik .....

Marcin Bobik 8-0 wynik .....

  KS Błękitni Jerzmanowo...

wiecej

Kadra szkoleniowa Akademii Piłkarskiej KS Błękitni Jerzmanowo Wrocław