A+ R A-

KS BŁĘKITNI JERZMANOWO SEZON 2019/2020

I 25.08.2019 r. Zjednoczeni Łowęcice - KS Błękitni Jerzmanowo    0-3 (wo)

Skład:1.Mariusz Banaś, 2.Remigiusz Krzemiński, 3.Piotr Biernacki, 4.Mateusz Łaskawski, 5.Krzysztof Obliński, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Maciej Jajdelski, 8.Maciej Putyra, 9.Jan Perucki, 10.Maciej Sztochel, 11.Piotr Janowski

Rezerwowi: Bartłomiej Owczarek, Jakub Bednarski, Radosław Szczot, Norbert Kowalski

Bramki: 

Asysta: 

 

II 01.09.2019 r. KS Błękitni Jerzmanowo  - Zieloni Rakoszyce  4-5 (4-0)

Skład:1.Bartłomiej Owczarek, 2.Jakub Bednarski, 3.Piotr Biernacki, 4.Mateusz Łaskawski, 5.Krzysztof Obliński, 6.Maciej Sztochel, 7.Remigiusz Krzemiński, 8.Piotr Bembnowicz, 9.Marcin Koszerny, 10.Edwin Kuszyk, 11.Piotr Janowski

Rezerwowi: Radosław Szczot, Norbert Kowalski

Bramki: Edwin Kuszyk 15', 45', Marcin Koszerny 17', Maciej Sztochel 22'

Asysta: Piotr Bembnowicz, Marcin Koszerny, Edwin Kuszyk, Remigiusz Krzemiński

 

III 08.09.2019 r.  Wulkan Ogrodnica - KS Błękitni Jerzmanowo   2-2 (1-2)

Skład:1.Mariusz Banaś, 2.Jakub Bednarski, 3.Mateusz Łaskawski, 4.Maciej Sztochel, 5.Dominik Wierdak, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Remigiusz Krzemiński, 8.Maksymilian Wojtas, 9.Dominik Szulc, 10.Marcin Koszerny, 11.Oskar Stasiak

Rezerwowi: Radosław Szczot, Norbert Kowalski, Piotr Janowski, Tomasz Kulig, Jan Perucki

Bramki: Maksymilian Wojtas 29', Maciej Sztochel 39'

Asysta: Dominik Szulc, Maksymilian Wojtas,

 

 

IV 15.09.2019 r.  KS Błękitni Jerzmanowo - Tęcza Pisarzowice   18-0 (9-0) wynik anulowany Tęcza Pisarzowice wycofała się z rozgrywek 

Skład:1.Mariusz Banaś, 2.Remigiusz Krzemiński, 3.Mateusz Łaskawski, 4.Maciej Sztochel, 5.Dominik Wierdak, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Dominik Szulc, 8.Maksymilian Wojtas, 9.Marcin Bobik, 10.Marcin Koszerny, 11.Oskar Stasiak

Rezerwowi: Radosław Szczot, Sebastian Kania, Piotr Biernacki, Jakub Bednarski, 

Bramki: Marcin Bobik 9', 29', 36', 44', 46', 55', 66', 79', Dominik Szulc 4', 37', 49', Mateusz Łaskawski 28', Oskar Stysiak 31', Maciej Sztochel 34', Sebastian Kania 61', Marcin Koszerny 64', Radosław Szczot 77'

Asysta: Marcin Koszerny 6, Dominik Szulc 2, Mateusz Łaskawski 2, Maciej Sztochel 2, Oskar Stysiak 2, Piotr Biernacki, Sebastian Kania, Piotr Bembnowicz, Marcin Bobik 

 

 

V 22.09.2019 r.  Piast Lutynia - KS Błękitni Jerzmanowo  2-2 (1-1) 

Skład:1.Mariusz Banaś, 2.Jakub Bednarski, 3.Mateusz Łaskawski, 4.Maciej Sztochel, 5.Dominik Wierdak, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Remigiusz Krzemiński, 8.Maciej Putyra, 9.Dominik Szulc, 10.Marcin Koszerny, 11.Maksymilian Wojtas

Rezerwowi: Radosław Szczot, Sebastian Kania, Piotr Biernacki, Piotr Janowski, Bartłomiej Owczarek, Jan Lang, Wicent Pietryniak

Bramki: Maciej Putyra 28', Maciej Sztochel 74'

Asysta: Dominik Szulc 

 

 

VI 29.09.2019 r.  KS Błękitni Jerzmanowo  7-1 (1-0) 

Skład:1.Mariusz Banaś, 2.Radosław Szczot, 3.Piotr Biernacki, 4.Maciej Sztochel, 5.Dominik Wierdak, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Oskar Stysiak, 8.Maciej Putyra, 9.Marcin Bobik, 10.Marcin Koszerny, 11.Piotr Janowski

Rezerwowi: Sebastian Kania, Edwin Kuszyk, Remigiusz Krzemiński, Dominik Szulc 

Bramki: Marcin Bobik 40', 79', Remigiusz Krzemiński 56', Edwin Kuszyk 58', Maciej Sztochel 70', 76', Dominik Szulc 90'

Asysta: 

 

 

VII 06.10.2019 r.  Orzeł Bukówek - KS Błękitni Jerzmanowo  5-3 (1-2) 

Skład:1.Bartłomiej Owczarek, 2.Remigiusz Krzemiński, 3.Piotr Biernacki, 4.Maciej Sztochel, 5.Dominik Wierdak, 6.Piotr Bembnowicz, 7.Sebastian Kania, 8.Maciej Putyra, 9.Marcin Bobik, 10.Marcin Koszerny, 11.Dominik Szulc

Rezerwowi: Jakub Bednarski 

Bramki: Maciej Sztochel 26', 42', Dominik Szulc 89'

Asysta: 

 

 

VIII 13.10.2019 r.  KS Błękitni Jerzmanowo - Odra Słup  2-4 (2-1) 

Skład:1.Mariusz Banaś, 2.Mateusz Łaskawski, 3.Piotr Biernacki, 4.Piotr Bembnowicz 5.Dominik Wierdak, 6.Remigiusz Krzemiński, 7.Radosław Szczot, 8.Maciej Sztochel, 9.Marcin Koszerny, 10.Maciej Putyra, 11.Oskar Stysiak

Rezerwowi: Sebastian Kania

Bramki: Maciej Putyra 11', Remigiusz Krzemiński 22'

Asysta: Radosław Szczot, Oskar Stysiak

 

 

Archiwum sezonu 2018/2019

Senior - klasa "B" gr. IX

  Nazwa Mecze pkt. br-sbr
1.  Orzeł Bukówek 8 19 22-13
2.  Zieloni Rakoszyce 7 18 16-8
3.  Zorza Wilkszyn  7  16 24-8
4. Piast Lutynia  8  14 16-10
5. Błękitni Chwalim.  8  12 23-20
6. Czarni Białków  7  12 19-10
7. Odra Słup  8  10 20-23
8. Błyskawice Lenart.  7  10 18-15
9. Zjednoczeni Łow.  7  9 14-22
10.  Błękitni Jerzma.  7  8 23-19
11. Wulkan Ogrodnica  7  7 12-19
12. Pagel Komorniki  8  4 14-30
13.  Dromex Piersno  7  0 10-34

 

Strzelcy 19/20

1. Maciej Sztochel  7 
2. Edwin Kuszyk  3
3. Marcin Bobik  2
 - Dominik Szulc  2
 - Maciej Putyra  2
 - Remigiusz Krzemiński  2
4.  Marcin Koszerny  1
 - Maksymilian Wojtas  1
     
     

 

Asystenci 19/20

1. Dominik Szulc  4 
2.  Marcin Koszerny  3
3. Edwin Kuszyk  2
4. Piotr Bembnowicz  1
 - Maksymilian Wojtas  1
 - Remigiusz Krzemiński  1
 - Maciej Putyra  1
 - Radosław Szczot  1
 - Oskar Stysiak  1
     
     
     

 

Minuty na boisku 19/20

1. Maciej Sztochel 650 
 -  Piotr Bembnowicz 650
2. Remigiusz Krzemiński 556
3. Marcin Koszerny 540
 - Mariusz Banaś 450
4. Mateusz Łaskawski 434
5.  Piotr Biernacki 430

 

Za dużo błędów indywidualnych...

Za dużo błędów indywidualnych...

Za dużo błędów indywidualnych...

  KS Błękitni Jerzmanowo...

wiecej
Pewne zwycięstwo 7-1

Pewne zwycięstwo 7-1

Pewne zwycięstwo 7-1

  KS Błękitni Jerzmanowo...

wiecej
Remis na trudnym terenie

Remis na trudnym terenie

Remis na trudnym terenie

  Piast Lutynia - KS Błękitni...

wiecej
Marcin Bobik 8-0 wynik .....

Marcin Bobik 8-0 wynik .....

Marcin Bobik 8-0 wynik .....

  KS Błękitni Jerzmanowo...

wiecej

Kadra szkoleniowa Akademii Piłkarskiej KS Błękitni Jerzmanowo Wrocław