A+ R A-

Sportowe Przedszkole Akademii Piłkarskiej Błękitni Jerzmanowo Wrocław

 

Sportowe Przedszkola to projekt realizowany przez Akademię Piłkarską Błękitni Jerzmanowo Wrocław. W ramach przedsięwzięcia, w placówkach przedszkolnych na terenie Wrocławia i okolic organizowane są zajęcia zabawowo-sprawnościowe dla chłopców i dziewczynek w wieku od 3. do 7. roku życia, rozwijające koordynację, postrzeganie, czucie oraz umiejętność pracy w grupie. Dzięki zajęciom, dzieci zdobywają także nawyki dobrej postawy.

– Treningi w Państwa placówce! Treningi trwają około 30-40 minut dla każdej grupy wiekowej. Możliwość utworzenia dowolnej liczby grup i ilości treningów w tygodniu. Korzystamy ze sprzętu dostępnego w przedszkolu lub możemy dodatkowo dostarczyć sprzęt klubowy.

– Wyszkoloną kadrę oraz sprawdzony program dydaktyczny! Nasi trenerzy to doświadczeni specjaliści z odpowiednimi kwalifikacjami jeśli chodzi o trening najmłodszych dzieci. Nasz program od lat cieszy się dużą popularnością wśród zajęć sportowych teraz oferuje zajęcia w placówkach przedszkolnych.

 

 

– Atrakcyjną cenę! Ceny ustalamy indywidualnie na podstawie liczby dzieci i ilości grup. Mamy przygotowanych kilka wariantów współpracy. Najlepsze rozwiązanie ustalamy wspólnie.

– Dodatkową reklamę! Nasze zajęcia cieszą się obecnie dużą popularnością wśród rodzin posiadających dzieci w wieku przedszkolnym. Poprzez współpracę z nami otrzymują Państwo bezpłatną reklamę wśród naszych odbiorców i możliwość dotarcia do wielu potencjalnych klientów.

– Poprawę atrakcyjności przedszkola! Poprzez liczne zajęcia dodatkowe zyskają Państwo przewagę nad konkurencją a Państwa placówka stanie się atrakcyjniejsza dla rodziców.

 Serdecznie zapraszamy do współpracy Przedszkola z Wrocławia i okolic. 

Osoba kontaktowa.

 

Andrzej Marecik 

Telefon: 500 687 914

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.