Podsumowanie 15 kolejki

Czas na podsumowanie wydarzeń 15. kolejki w grupie VIII wrocławskiej B Klasy. Przedmeczowa ulewa nie przeszkodziła liderowi Błękitnym Jerzmanowo, którzy wygrali wyjazdowe spotkanie z Jeziorkami Zakrzów 3:0, wszystkie gole zdobywając po przerwie. Za plecami lidera czają się Zjednoczeni Łowęcice który w tej serii gier mierzył się na trudnym terenie w Komornikach z którego udało się wywieźć okazałą wygraną wynikiem 2:7. Do hitu kolejki doszło w Chwalimierzu gdzie miejscowi Błękitni spotykali się z sąsiadem w ligowej tabeli Orłem Bukówkiem.  Do przerwy prowadzili gospodarze, jednak po przerwie przebudzenie Orła i to na jego konto trafia komplet oczek po wygranej 2:3, który pozwala im na utrzymanie bliskiego kontaktu z czołówką  i pozostanie na ligowym podium.  Wysokim zwycięstwem 8:1 nad Czarnymi Kulin wiosenne punktowanie rozpoczyna Kusy Pogalewo Wielkie. W pozostałych dwóch meczach zespoły dzieliły się punktami po wynikach 1:1, a stało się tak w potyczkach Herosów Stary Wołów którzy zaczynali tym meczem   wiosenne granie z OSP Krzydlina Mała. Po raz drugi punktami w tym roku dzieli się Spartan Marszowice mierzący się tej kolejce z Wulkanem Ogrodnica. Wolny weekend mają za sobą pauzujący zawodnicy z Brzegu Dolnego. Po tej kolejce na czele więc ciasno bowiem Błękitni mają wciąż jedno oczko przewagi nad Zjednoczonymi i Orłem.

Kolejka 15 – 25-26 marca
 Pauza: KS Brzeg Dolny.

Pagel Komorniki2-7Zjednoczeni Łowęcice26 marca, 11:00
Jeziorka Zakrzów0-3Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)26 marca, 11:00
Kusy Pogalewo Wielkie8-1Czarni Kulin26 marca, 11:00
Wulkan Ogrodnica1-1Spartan Marszowice26 marca, 14:00
Herosi Stary Wołów1-1OSP Krzydlina Mała26 marca, 11:00
Błękitni Chwalimierz2-3Orzeł Bukówek26 marca, 14:00